Українська інженерно-педагогічна академія

123Адреса: вул. Університетська, 16

16:00 – 22:00

Сьогодні академія – це більше 5 тисяч студентів, які здобувають знання на 5 факультетах академії. Кафедри академії забезпечують навчання студентів із гуманітарних, фундаментальних, загальноінженерних і спеціальних дисциплін.

Система освіти в академії здійснює безперервну багаторівневу підготовку за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр-магістр. Підготовку майбутніх фахівців здійснюють висококваліфіковані викладачі, доктори наук та кандидати наук.

Студенти академії денної і заочної форми навчання, мають можливість отримати другу спеціальність, а також робочу професію. Широко застосовуються електронні навчальні ресурси.

 

В академії працюють наукові студентські спілки й гуртки самодіяльності, які дають можливість молоді реалізовувати свої захоплення і розширювати коло інтересів. Невід’ємною частиною студентського життя є спорт.

Екскурсійно-розважальна програма:

  • Участь у випалюванні малюнків та надписів на різних матеріалах, а також їх різанні за допомогою лазерного граверу.
  • Можливість провести експеримент з застосуванням лабораторно-демонстраційного стенду, призначеного для демонстрації і практичної реалізації енергозбереження, застосування нетрадиційних джерел енергії.
  • Знайомство з сучасними хімічними технологіями: участь у миттєвому приготуванні замороженого соку з дегустацією.
  • Участь у демонстрації роботи установки екстракції (лабораторна імітація процесу отримання олії екстракційним методом).
  • Ознайомлення з сучасними комп’ютерними 3D технологіями: Ви зможете самостійно розробити тривимірні об’єкти у програмі тривимірного моделювання та реально виготовити їх за допомогою 3D принтера.
  • Найнезвичайніший та найдивовижніший парк педагогічних технологій.
  • Пізнай себе, підніми свою ефективність за допомогою практичної психології.