Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди

ХНПУ

Адреса: вул. Валентинівська, 2

16:00 – 22:00

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди – найстаріший навчальний педагогічний заклад України. Він динамічно розвивається, враховуючи потреби і виклики часу, впроваджує кращі європейські та світові педагогічні технології, використовує інформаційно-комунікаційні ресурси, застосовує інноваційні підходи до підготовки вчителя третього тисячоліття, реалізує актуальні фундаментальні та прикладні дослідження, ефективно працює з  міжнародними наукометричними базами, здійснює політику, спрямовану на розвиток інноваційної наукової діяльності, розширення різнопланових міжнародних зв’язків.

Екскурсійно-розважальна програма

  • Робота багатофункціональної лабораторії з експрес-діагностики стану здоров’я людини, хімічного аналізу якості продуктів харчування та питної води.
  • Екскурсії до зоологічного музею, живого куточку, ботанічного саду та оранжереї, музею іграшки університету та зали олімпійської слави університету.
  • Виставка унікальних археологічних знахідок, анатомічних, ботанічних об’єктів, мінералів та штучних кристалів, поробок з природних матеріалів і сміття.
  • Майстер-класи з виготовлення іграшок, орігамі, квілінгу, декоративного ліплення, східної каліграфії, проведення китайської чайної церемонії, турецького чаювання, одягання кімоно.
  • Виставка-показ новітніх колекцій одягу та найкращих зразків декоративно-прикладного мистецтва – творчих робіт студентів.
  • Неклюдов-Фест – демонстраційний експеримент у популярній формі для учнів (презентація цікавих фізичних і хімічних дослідів).
  • Проведення літературних турнірів, інтерактивних мовних ігор, математичних вікторин і фокусів, заочних подорожей заповідними територіями Харківщини.
  • Виступи учнівських творчих колективів художньої самодіяльності (жіночого хорового колективу, тріо бандуристів, естрадного й академічного вокалу, оркестру народних інструментів, спортивної команди з черлідінгу).
  • Виставка старовинних та рідкісних видань з фондів наукової бібліотеки університету.

Під час заходу факультетами університету для школярів буде запропоновано рекламну продукцію – буклети, листівки, календарі з інформацією про спеціальності й освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка студентів в університеті.