Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова

2013Адреса: вул. Маршала Бажанова, 17

17:00 – 22:00

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, заснований у 1922 р., є єдиним закладом в Україні, який готує висококваліфіковані кадри для сфери житлово-комунального господарства: муніципального управління, будівництва, транспортного, електроенергетичного, водного, газового господарства; економіки міст; готельного господарства і туризму; поліпшення екології та безпеки життєдіяльності в містах і населених пунктах. Університет – яскравий приклад поєднання науки і виробництва, де виховання висококласних фахівців відбувається як на науково-технічній спадщині минулих поколінь, так і на сучасних дослідженнях, проектах і програмах.

Екскурсійно-розважальна програма

  1. Науково-дослідний центр світлотехнічних вимірювань та лабораторія світлового дизайну – саме тут представлені всі рівні і підходи в дослідженні техніки освітлення – робота з інтер’єром, архітектурними формами, відкритим простором, площинними композиціями, прийомами постановочного, сценічного та художнього освітлення.
  2. Лабораторія ВІМ-технологій – сучасна площадка, яка надає безмежні можливості оволодіти новими технологіями інформаційного моделювання, засвоїти сучасний програмний комплекс Autodesk Building Design Suite, а також бути працевлаштованими за схемою аутстаффінга.
  3. Науково-освітній центр «Мегаполіс» та виставка «Високі технології в міському господарстві» – демонстрація сучасних розробок Університету та провідних підприємств житлово-комунального господарства міста й області.

Місце проведення заходів перший поверх головного корпусу.